Terug

Dirk Decoen versterkt KFCWT

Dirk Decoen, een naam als een klok in het voetbal, komt de rangen van KFCWT versterken. Dirk woont niet alleen op een steenworp van de Outdoor Ternat site, hij is zijn trainerscarrière ook gestart bij KFC Wambeek. Gedurende 10 jaar nam hij diverse jeugdelftallen onder zijn hoede en bracht hij heel wat jonge spelers voetbalskills en –plezier bij. Nadien begon hij aan een lange tocht buiten onze club, waarbij hij veelal het trainersschap van 1ste elftallen voor zijn rekening nam.

Dirk Decoen

Een overzicht:

  • - 3 jaar T1 bij de dames van Rsc Anderlecht 

  • - 3 jaar T2 bij de dames van Veltem 

  • - 2 jaar dames KAA Gent

  • - 2 jaar nationale damesploeg u17

  • - 8 jaar T1 bij de Eendracht Aalst Ladies

  • - T1 dames Olsa Brakel

Dirk, C-, B- en Uefa B-gediplomeerd, bleef – weliswaar vanop een afstand – steeds het reilen en zeilen van onze club volgen en na enkele interessante gesprekken waaruit bleek dat we op vlak van visie, aanpak en toekomstperspectief op dezelfde golflengte zitten, hebben we besloten de samenwerking aan te gaan.

Dirk zal vanaf 1 februari onze technische staff versterken als visie-coördinator bovenbouw. Hij volgt in die rol Raymond Moriau op. Raymond zal de nieuwe rol van coördinator interne scouting en doorstroming opnemen.

Welkom Dirk en veel succes!

Bedankt Raymond en veel succes in je nieuwe rol!